Duszności i ból w mostku nasilający się przy ucisku

Od 2 tyg.mam duszności i ból w mostku, nasilający sie przy ucisku i pochylaniu. Serce przebadane - zdrowe. yYniki krwi: leukocytoza 14000, nadpłytkowość 700000, pozostałe wyniki w granicach normy. Rtg mostka: Uwidocznione części kostne mostka zmian nie wykazują. W rzucie przedniej powierzchni górnej części trzonu mostka widoczne jest półowalne zacienienie , szeroką podstawą przylegające do niego,na długości około 2 cm-sumacja cieni ?zmiana wychodząca z tkanek miękkich? Co powinnam dalej zrobić?

Renata GrzechociĹska

Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który pokieruje dalszą diagnostyką.