Duszności i uporczywy kaszel a pleśń

Mam 25 lat i od trzech tygodni utrzymuje się u mnie uporczywy i bardzo męczący kaszel krtaniowy. Byłam 2razy u lekarza rodzinnego:osłuchowo czysto, gorączki nie mam(najwyższa 37,3)oddycham praktycznie przez nos, bo gdy to robie przez buzię to kaszlę... mam również duszności i nie ukrywam że mnie to martwi. dodam również że w mieszkaniu wdała mi sie pleśń i to spora

proponuje leki p/alergiczne np Zyrtec 1xdziennie i walkę z pleśnią.. proszę też wykonać testy alergiczne...
pozdrawiam
Marcin Koncewicz