Duża pupa i biodra - jak się ich pozbyć?

Mam 13 lat, 153 wzrostu, waga 34 kg. Mam problem z moją figurą. Jestem szczupła, ale mam odstające biodra i pupę. Próbowałam już chyba wszystkiego i nie mogę siebie zaakceptować. Noszę długie tuniki, żeby się zakryć. Jest jakiś sposób, żeby pozbyć się tego kompleksu?

Witam,

Przede wszystkim powinnaś zaakceptować i polubić swój wygląd. Masz figurę typowo kobiecą i niejedna koleżanka z pewnością Ci zazdrości, dlatego nie powinnaś się przejmować, ale śmiało eksponować swoje kształty. Powinnaś dbać o swoje atuty, dlatego pamiętaj o regularnych ćwiczeniach fizycznych oraz prawidłowym odżywianiu. Więcej o zdrowym żywieniu dowiesz się z artykułu http://portal.abczdrowie.pl/buduj-dobre-nawyki Natomiast ciekawe ćwiczenia na uda znajdziesz na naszej stronie.

Pozdrawiam.