Dwa stosunki podczas okresu a ryzyko ciąży

ostatni mój okres był 26 dni temu , teraz dostałam 15 , dziś 3 dzień okresu . wczoraj i dziś współżyłam podczas okresu i boje ciąż . czy napewo nie zaszłam w ciążę wczoraj lub dziś skoro mam okres ??

Lek. Tomasz Budlewski

Występowanie okresu wcale nie świadczy o tym ze nie jest Pani w ciąży. Proponuje poczekać jeśli następna miesiączka nie wystąpi Proszę udać się do lekarza ginekologa. Ryzyko ciąży jest raczej niskie.