Dwukrotny okres a nerwica żołądka

Witam.Dostałam okres normalnie terminowo.Lecz po 3 dniach znów dostałam , nwm co robic i skad on jest . Kocham sie z moim chłopakiem lecz on nigdy we mnie nie koczy i ma zabezpieczenie . Zazwyczaj konczy daleko od pochwy . Krwawienie jest jasniejsze od normalnego . Pierwsze bylo bardzo obfite lecz z dnia na dzien jest coraz mniej . Trwa juz 3 dzien . Co mam robic prosze o pomoc !! Nie biore zadnych leków antykoncepcyjnych , lecz łykam duzo np apap . Mam nerwice zoładka czy to moze byc powiazane

Witam! Opisane krwawienie najprawdopodobniej wiążę się z rozregulowaniem równowagi hormonalnej organizmu, powstałej np. na skutek stresu, infekcji czy schorzeń innych narządów. Krwawienia śródcykliczne mogą być jednak również wyrazem poważnych schorzeń narządów rodnych, dlatego w każdym przypadku ich wystąpienia (szczególnie jeśli krwawienia mają tendencję do powtarzania się) należy skonsultować się z ginekologiem.