Dysfunkcja stawu skroniowo-żuchwowego z jednoczesnym osłabieniem przewodnictwa nerwowego

witam, mam pytanko w sprawie poważnej dysfunkcji stawu skroniowo-żuchwowego z jednoczesnym osłabieniem przewodnictwa nerwowego , jakie badanie diagnostyczne powinnam wykonać celem diagnostyki ??? czy przy okazji badania głowy rezonansem zobrazowane będą zmiany w okolicy stawu? pozdrawiam justyna miastkowska z góry dziękuję . W Toruniu ciężko o dobrego specjalistę w tej dziedzinie, problem coraz bardziej narasta a ja wciąż w tym samym miejscu

Ja jestem chirurgiem onkologiem i nie za wiele mogę poradzić w Pani sprawie!!! Proponuje poszukac w necie dobrego chirurga szczękowego w najbliższym osrodku onkologicznym!!! zż