Dyskopatia a siłowania i prace wysiłkowe

Witam. Mam pytanie ponieważ zdiagnozowano ostatnio u mnie dyskopatie, 6 kręgów lędźwiowych, brak skrzywień kręgosłupa ( te co powinny być) oraz dosyć mocno skróconą prawą stronę ciała tzn. prawy bark mam dużo niżej. Dostałem skierowanie na rehabilitacje którą już odbyłem i jest troszkę lepiej. Chciałbym zapytać czy da się to całkowicie wyleczyć i czy mogę wykonywać wszystkie rzeczy takie jak. siłownia, prace wysiłkowe, a także czy mogę jeszcze coś zrobić? Z góry dziękuje za odpowiedź i pomoc.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, nie zalecam w Pana przypadku wykonywania zbyt obciążających ćwiczeń fizycznych oraz pracy. Takie postępowanie może nasilić Pana chorobę. Pozdrawiam.