Dziwne objawy po cytologii

Witam, mam 25 lat. Mam problem. 2 tygodnie temu miałam robione po raz pierwszy badanie cytologiczne, od tamtej pory mam dziwne swędzenie i pieczenie podczas oddawania moczu. Wyników jeszcze nie mam. Teraz mam okres i razem z krwią menstruacyjną wypływaja mi białe grudki. Czy to są normalne objawy po badaniu?

Witam!

Wskazana jest wizyta u ginekologa w celu weryfikacji, czy nie doszło do powstania stanu zapalnego w obrębie dróg rodnych. Opisana wydzielina oraz wymienione objawy mogą na to wskazywać. W wypadku potwierdzenia, wskazane będzie leczenie.

Pozdrawiam