Dziwny posmak w ustach, mdłości i chwilowe zawroty głowy po zabiegu usunięcia wyrostka

Witam. Mam 19 lat. Tydzień temu miałem zabieg usunięcia wyrostka. Od dwoch dni mam dziwny posmak w ustach, mdłości oraz chwilowe zawroty głowy. Moje pytanie brzmi czym to jest spowodowane ? Oraz czy w diecie lekkostrawbej mozna pić wode mineralną niegazowaną smakową ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ze względu na zawartość dużych ilości konserwantów nie ejst to wskazane.