Echo serca oraz duszności, mocne bicie serca i uczucie słabości

Wczoraj miałem ECHO serca, lekarz wykonujący badanie powiedział, że wszystko jest dobrze i nie widzi w sercu przyczyny moich dolegliwości (duszność, szybkie i mocne bicie serca, wrażenie słabości/uciekania ciała). Po powrocie do domu przeczytałem opis wyniku i jest tam coś takiego "graniczna grubość mięśnia lewej komory, napływ mitralny o zwolnionej relaksacji,mała niedomykalność zastawki trójdzielnej". Czy aby napewno wszystko jest dobrze? I czy napewno moje objawy nie są od tego? Mam 30 lat.

Lek. Tomasz Budlewski

zgadzam się z opinią kardiologa, wynik echo nie jest niepokojący i wymienione objawy prawdopodobnie mają podłoże niekardiologiczne.