Grzybica pachwin i biały nalot w gardle

Dzień dobry. Od ponad tygodnia leczę się na grzybicę pachwin, którą prawdopodobnie przeniosłem ze stóp. Dziś zauważyłem w gardle biały nalot. Czy możliwe, aby grzybica zaatakowała również i gardło? W dodatku dokucza mi ból języka - jest obłożony, lekko żółty (mam wrażenie, że żółte jest również podniebienie) a także zauważyłem lekką narośl w tej okolicy (wygląda jak HPV z obrazków w Google). "Chwilę" przed zdiagnozowaniem grzybicy odebrałem wyniki krwi, wszystko w formie. Z czym mogę się zmagać?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę konieczni euda csię do lekarza dermatologa, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedzieć.