HTZ po operacji endometriozy obydwu jajników

Dzień dobry. Jestem 52 letnią kobietą. Przeszłam 12 lat temu operację endometriozy obydwóch jajników. Przez cały ten okres pod nadzorem lekarza specjalisty i lekarza rodzinnego, korzystam z hormonalnej terapii zastępczej. Zauważyłem, że około 14 dni temu zaczęłam plamić niesystematycznie, z powtarzaniem co kilka dni. CZY JEST TO STAN GROŹNY? Mam dopiera za kilkanaście dni wyznaczoną poradę u lekarza ginekologa.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie, być może wykonanie usg aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza ginekologa.