Interpretacja wyników mammografii u 47-letniej kobiety
Witam mam takie pytanie dzisiaj odebrałam wynik mammografia i pisze tak: cytuje Widoczna poprzednio zmiana w piersi lewej/kwadrant górno-wewn./obecnie niewidoczna-przebyta tumorektomia.

KOBIETA, 47 LAT ponad rok temu
Lek. Bartosz Małek
70 poziom zaufania
Szanowna Pani,
Pani wynik sugeruje, że przebyła Pani zabieg usunięcia guza z piersi. Proszę pamiętać, że każdy wynik badania należy skonsultować z lekarzem prowadzącym.