Jak anemia wpłynie na moje przyszłe życie?

Mam anemię od 14. roku życia. Jak dotąd żaden lekarz nie mógł podać mi przyczyny. Ale chciałabym się dowiedzieć, czy będzie ona miała wpływ na moje życie w przyszłości? Czy jak będę w ciąży, będe miała jakieś problemy? Co będzie się działo, jak przestanę się leczyć?

ponad rok temu

Lek. Izabela Brym

Witam.

Jest wiele rodzajów i przyczyn niedokrwistości. Niestety, nie mogę udzielić odpowiedzi na Pani pytanie, ponieważ nie podała Pani wyczerpujących danych na temat swojej choroby (pomocne byłyby np. wyniki ostatnich badań, przyjmowane przez Panią leki itp.).