Jak interpretować wynik badań na przeciwciała u osoby z boleriozą?

dzień dobry , dzisiaj odebrałam wyniki badan na boreliozę. Przeciwciała IGG 129,6 AU/ml, Przeciwciala IgM 20,04AU/ml. Wielokrotnie bylam ukaszona przez kleszcza ale nigdy nie miałam rumienia. Badanie zrobiłam w momencie gdy wykryto u mnie zzsk. Proszę o zinterpretowanie wyniku.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm ciężko się wypowiedzieć wskazane wykonanie testu potwierdzenia metoda western blot