Jak leczyć bóle brzucha po noszeniu uciskających rajstop?

Od kilku lat gdy nosiłam rajstopy/legginsy (nie za małe ale przylegające do brzucha) po kilku godzinach miałam silne bole brzucha, gazy, budzily mnie w nocy, po braniu tabletek w miare sie tłumiły, rano było troche lepiej. Cyklicznie, budziło mnie ze snu parcie na stolec, ogromne i silne po defekacji uczucie "nie do konca wyproznienia". Gazy i przelewanie (bardzo to słychac) mam codziennie mimo zdrowej diety. Bole gdy wstrzymuje gazy lub wyproznienie sa bardzo bolesne,silne. Co moze mi byc?

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana konsultacja gastrologa , sadze ze przede wszystkim nalezy wykonać usg jamy brzusznej