Nieregularne bóle brzucha a wodniste stolce

Witam od trzech miesiecy mam nieregularne bole brzucha, skurcze, a potem wodnisty stolec, jest tak najczesciej po jedzeniu, bole sa silne, wszystko mija po oddaniu stolca, ale dzis w nocy mialam to samo, i w dzien czulam ciagly bol w okolicy pod zebrami z lewej strony. Co to moze byc? Dodam ze ostatnio robiac morfologie mialam podwyzszone crp.

Aleksander Ropielewski

Objawy sugeruję infekcję lub zaburzenie pracy trzustki. Aby uszczegółowić diagnozę konieczne jest przeprowadzenie badania i wykonanie badań dodatkowych, dlatego sugeruję kontakt z lekarzem, optymalnie z gastrologiem.