Bóle i kłucia w lewym boku na wysokości pępka

Dzien dobry,mam pytanie dotyczace pobolewania klucia w lewym boku na wysokosci pepka.Dzieje sie tak od trzech tygodni,kiedy to po posilku na stolowce mialam silne wymioty,stolce bardzo wodniste,ktore to mimo duzej ilosci plynow spowodowaly niewielkie odwodnienie i omdlenie.Zaraz po tym incydencie,bole brzucha,odbijania odruchy wymiotne w momencie kiedy wchodzilam na stolowke i czulam "zapach" posilkow.Obesnie stolce normalne,wyniki krwi idealne,mimo to klucie od czasu do czasu Dzeiekuje za pomo

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego. Możliwe, że konieczne będzie wykonanie kolonoskopii.

Pozdrawiam.