Jak leczyć bolesne guzki na ciele?

Witam. Od półtora miesiąca mam problem z pojawiającymi się bolącymi guzkami na ciele. Najpierw między piersiami. Z tym męczyłam się jakieś 3 tygodnie. Maść ichtiolowa, Triderm i Amoksiklav doustnie. Stan się poprawił, ale nie mogę mówić o całkowitym wygojeniu. Teraz podobna zmiana na szyi już ponad tydzień i na wewnętrznej stronie uda (ta też się zmniejszyła.) Na szyi wciąż jest i boli taka sama. Wzięłam już trzy antybiotyki, szereg maści z antybiotykiem sterydowych... Co dalej?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna jest diagnostyka i być moze wykonanie biopsji zmian aby dowiedzieć sie dczym dokładnie sa zmiany