Jak leczyć przewlekłe zapalenie trzustki u 28-latki?

Witam serdecznie mam 27 lat ostatnio mnialam przewlekle zapalenie trzustki mam teraz miesiączke cały czas wymiotuje i boli mnie pod prawym żebrem zadne leki nie pomagają

Lek. Paweł Szadkowski

Powinna Pani dokładnie omówić leczenie z gastroenterologiem lub lekarzem prowadzącym, ponieważ zależy ono od etiologii zapalenia oraz Pani stanu klinicznego.