Jak mam rozumieć swój wynik badania mózgu?

W sekwencji flair wykonanej na całą głowę widoczne są dość liczne rozsiane drobne obszary podwyższonego sygnału zwłaszcza w lokalizacji podkorowej największe o wymiarze ok 5×8 mm w podłogowej okolicy płata lewego czolowego

Konieczna pełna konsultacja ; MRI badanie do interpretacji klinicznej... Najważniejszy PACJENT! historia, objawy, badanie neurologiczne ;wiek, sprawność , waga, ciśnienie krwi, wyniki laboratoryjne; stan kręgosłupa i innych stawów, zawód, tryb życia , typ aktywności życiowej, sportowej, inne schorzenia towarzyszące ; Ważna ocena nastroju, snu; stresów, lęków.... Pozdrawiam