Jak ocenić zapis EEG u dziecka?

Mam pytanie odnośnie wyników eeg dziecka. Zapis wykonano w senności i śnie spontanicznym po deprywacji snu. Cechy bioelektryczne senności i snu wyrażone pod postacią fal ostrych wierzchołkowych (o zaostrzonym rysunku i amp do max 550 uV) wrzecion snu o amp do 200uV oraz zespołów K. Na tym tle rejestrują się zmiany zlokalizowane w ośrodkach skroniowych obustronnie pod postacią fal ostrych, zespołów Fo-fw o amp do 80uV. FS bez wyraźnego wpływu na zapis. Orzeczenie: zapis z niewielkiego stopnia zmianami zlokalizowanymi. Objawy dyshormii. Czekamy na konsultacje neurologa, ale trochę się martwię.

Dzień dobry,

brak informacji czy kierujący na badanie jest lekarz neurolog na którego czekacie na konsultacje.

Proszę spokojnie poczekać na wizytę u lekarza który zlecił badanie.

Lekarz porówna badanie EEG głowy z klinicznymi objawy i wtedy oceni wynik badania oraz w razie konieczności zleci dalszą diagnostykę obrazową plus laboratoryjną.

Pozdrawiam