Jak poradzić sobie ze strasznymi ranami głowy?

witam:mam 65lat zyje samotnie od kilkunasty lat jestem po resekcji ukladu moczowego [urostomia] od dwuch lat walcze z ranami glowy po insektach lekarz poz niedał rady slkierowal mnie do dermatologa po wielu wizytach zadnej poprawy i skonczyly sie pieniadze ze skromnej renty jestem w rozpaczy rozne mysli az do samobójczych przychodza do glowy;sa to pogryzienia,okragle kolki,wgryzajace sie w skore głowy wieksze od wszy insekty i larwy oraz saczace rany[dziury] w glowie ratujcie nie poto 16 lat temu wygrałem z rakiem zeby przegrac z robalami pomocy ratunku, bylem w pomocy społecznej i dostałem propozycje schroniska dla bezdomnych

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Zawsze są rozwiązania...
Proszę skontaktować się z bezpłatnym Kryzysowym Telefonem Zaufania, nr 116 123 czynnym codziennie w godz. 14.00-22.00, gdzie uzyska Pan potrzebne Panu wskazówki/wsparcie oraz pomoc specjalistyczną, po wstępnym rozpoznaniu Pana trudnej sytuacji.

Z życzeniami dla Pana zwyczajnej pomyślności,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605