Jak pozbyć się plam po wypryskach?

Po trądziku ( właściwie miejscowych wypryskach) zostały mi plamy, głównie na czole. Niestety w lato wystawiłam twarz na słońce... plamy stały się różowe, kolor czoła jest bardzo niejednolity, jest jakby łaciate...brązowo różowe białe. czy zabieg mikrodermabrazji pomoże mi się tego pozbyć? Jest może inny sposob leczenia?

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej . Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny jest zastosowanie peelingów medycznych, cosmelanu lub dermamelanu odpowiednio dobranymi do stanu skóry.

Najważniejsza jest konsultacja lekarska podczas której lekarz oceni stan skóry i zaleci odpowiednie zabieg, najprawdopodobniej wymagana będzie ich seria i konieczna codzienna protekcja kremem SPF +50,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel

Dzień dobry, zabieg mikrodermabrazji nie pomoże pani w likwidacji przebarwień i zmian pozapalnych po wypryskach, bynajmniej nie w ilości zabiegowej która by Panią satysfakcjonowała. Ponad to istnieją zabiegi, które znacznie lepiej poradzą sobie z Pani zmianami skórnymi w czasie znacznie krótszym.

Pozdrawiam