Jak radzić sobie z rozstaniem?

jestem po rozstaniu z chłopakiem 2 tygodnie. pogodziłam się z rozstaniem, lecz jednak czasami brakuje mi go i tęsknię za nim. wczoraj miałam dziwny sen. śniło mi się, że podszedł do mnie i przeprosił za to, że zostawił, że chciał bym do niego wróciła, ale ja powiedziałam, że się zastanowię i się obudziłam. będąc w śnie, czuję się jakby się to działo w rzeczywistości ale mam świadomość, że to tylko sen. co to znaczy? czy to coś złego?

Dzień dobry!

Sny są zazwyczaj odzwierciedleniem naszych emocji, uczuć i myśli - a Pani emocje, uczucia i myśli są naturalne i prawidłowe dla aktualnej sytuacji, niedługiego okresu po zakończeniu związku.

Pozdrawiam!

Witam,

To nic złego. To co Pani opisuje jest zupełnie normalnym przeżywaniem trudnego wydarzenia w Pani życiu. Pani psychika próbuje pogodzić się z tym co się stało, stąd sny i rozmyślanie o nim. Może to jeszcze trochę potrwać, proszę być cierpliwą.
Polecam tekst na moim blogu: jak przeżyć po rozstaniu. anna-mochnaczewska.bloog.pl

Pozdrawiam i życzę spokoju,

Anna Mochnaczewska