Jak rozumieć ten wynik MR nadgarstka?

Witam. Po skręconym nadgarstku w pracy ból nie ustępował, więc po 4 miesiącach lekarz ortopeda zalecił rezonans magnetyczny. Wszystko jest w porządku, z wyjątkiem jednego punktu: Ujemny wariant łokciowy. Co to oznacza?

Witam,

ujemny wariant łokciowy - ustawienie kości łokciowej w stosunku do promieniowej w nadgarstku.

Wskazana konsultacja z opisem i z płytką badania RM do lekarza ortopedy który zlecił badanie obrazowe. Lekarz zapozna się z płytką badania i oceni z objawami klinicznymi.

Pozdrawiam