Jak skutecznie rzucić palenie po embolizacji tętniaka tętnicy szyjnej?

Witam,mam pytanie.Jestem prawie 2 miesiące po embolizacji tętniaka tętnicy szyjnej wewnętrznej.Problem tkwi w tym iż w dalszym ciągu palę papierosy,kupiłam sobie plasterki niouitin,ponieważ kiedyś z nimi rzuciłam na 2 lata palenie.Wiem że teraz też muszę ,dlatego sięgnelam po nie.No i teraz kieruje pytanie czy mogę ich używać?Zażywam tabletki clopidogrel i acard.Szczerze boję się tak zdecydować sama.Bardzo proszę o pomoc i radę.Boję się że bez plastrów nie uda mi się.Błagam o pomoc.Zrozpaczona

Lek. Tomasz Budlewski

są odpowiednie leki które mają udowodnione działanie, proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego