Jak sprawdzić, czy mam pasożyty?

Witam Jakie i gdzie mam zrobic badania robilem na demodex byl ujemny bylem u czterech dermatologow i u laryngologa twierdza ze nie mam pasozyt5ow a ja mam je we wlosach w brwiach w nosie i w uszach trace sluch uszy bola wchodza z glowy do uszuw takie bardzo malutkie sa wszedzie na calym ciele znajduje je podczas smarowania ,stosowalem chyba wszystko przeciw swierzbowi nowoskabin permentyne a to jest i swedzi miliony tego i nie moge sobie z tym poradzic od roku prosze o rade piore wszystko zmieniam posciel co dziennie i nic pozdrawiam adam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po ocenie i przeanalizowaniu dotychczasowego leczenia będzie można zalecic odpowiednie dalsze postepowanie