Jak stosować tabletki przy wymiotach?

Witam, Wczoraj wzielam 18 tabletke Daylette o godzinie 22:00. O 1:00 w nocy obudzil mnie silny bol brzucha. Zwymiotowalam na zmiane z biegunka. Nie bralam kolejnej tabletki zapasowej bo cuagle bolal mnie brzuch. W nocy srednio co godzine wymiotowalam i mialam biegunke. Teraz to samo, ciagle nie wzielam zapasowej tabletki bo po lyku wody juz biegne wymiotowac. Co robic? Co jesli nie bede w stanie wziac kolejnej tabletki i tej poprzedniej. Prosze o rade jak postepowac.

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze może dojść do braku skuteczności antykoncepcji i.wtedy należy wstrzymać się z stosunkami lub stosować dodatkowe metody antykoncepcji nie hormonalnej a z powyższymi objawami należy zgłosić się do lekarza rodzinnego