Jak szybko wróci płodność po odstawieniu antykoncepcji doustnej?

Witam. 8 miesiecy zażywałam antykoncepcje doustna. Teraz zdecydowalam zrobic sobie przerwe. jak szybko wruci plodnosc. I czy juz od teraz trzeba sie zabezpieczac.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Płodność powraca od razu po odstawieniu antykoncepcji. Już przerwa po ostatniej tabletce powinna być uznana za niezabezpieczoną.