Jak usunąć pryszcz, który przekształcił się w wypukłe naczynko?

Witam! Na twarzy w młodym wieku pojawił mi się pryszcz, który przekształcił się później w mocno czerwoną wypukłą kropkę, coś jak duże okrągłe wypukłe naczynko. Mam ją od jakichś 14 lat. Jak można najlepiej je usunąć? Jakim sposobem?

Trudno o dokładną odpowiedz bez oceny zmiany. Generalnie naczyniaki dobrze poddają sie leczeniu laserowemu. Zapraszam na bezpłatną konsultację w najbliższa sobotę, 25.10.2014 w godz 10-16 w mojej klinice przy ul Opaczewskiej jest dzień otwarty. Warto skorzystać :)
Pozdrawiam
Ewa Rybicka