Jak wyciągnąć część pękniętej prezerwatywy z pochwy?

wczoraj kochałam się z chłopakiem i po stosunku zobaczyliśmy że nie ma czubka prezerwatywy ( gumka była pęknięta) szukaliśmy czybka ale nigdzie nie było .. czy czubek może być we mnie ? i jak mam go wyciągnąć ( wymywałam wężykiem szukałam palcem) chłopak doszedł we mnie ;c to były moje dni niepłodne czy mogę być w ciąży ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Odpowiadając na Pani pytania: 1. Opisany fragment prezerwatywy jak najbardziej może znajdować się w Pani pochwie. 2. Jeśli ma Pani przypuszczenie, że fragment jest w pochwie, a nie jest go Pani w stanie samodzielnie usunąć, proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa. 3. Nawet jeśli współżyła Pani w czasie dni płodnych, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy.

Czubek wyleciał lub jest w pochwie, warto sprawdzić u ginekologa. Ciało obce nie powinno być tam...
Kontakt traktujemy jako niezabezpieczony, ciąża jest możliwa.
Pozdrawiam. Jw