Jak wykonać masaż prostaty przez odbyt?

witam jestem kobieta chce partnerowi zrobić przyjemność marzy mu się masaz prostaty poprzez odbyt jak to znalesc co zrobić lepiej palcami cala dlonia czy uzyc jakiegoś wibratora ??

Wbrew pozorom jednak niełatwo wyrobić laikowi sobie opinię na ten temat.
Optymalnym na początku (choć rzadkim w praktyce) postępowaniem jest wykluczenie badaniem urologicznym stanu zapalnego tego gruczołu i ew. innych zmian.
Bywają stany nie dające wyraźnych objawów klinicznych, a wykrywane w badaniu. Nie jest to częste, ale i i nie jest rzadkie...
Okolica odbytu, odbytnica, zwłaszcza w rzucie gruczołu krokowego - jest silnie unerwiona erogennie u większości mężczyzn.
Przy stanach zapalnych miejsce to bywa bolesne i jest możliwość rozsiania drobnoustrojów przy drażnieniu, masażu.
Pieszczoty analne nie powinny być wykonywane niedelikatnie, bo to wrażliwa na uraz okolica.
Pojedynczy palec jest bezpieczniejszy, niż "wpychanie" kilku palców, czy wibratora.
Należy pamiętać o dobrym nawilżeniu, śluzówka łatwo ulega uszkodzeniu.
Oczywiście warunki estetyczno-higieniczne muszą być uwzględnione.
Paznokcie mogą być "nożykami", w takich sytuacjach rekawiczka, ew. prezerwatywka powinna być założona.
Warto dodać, że na zewnątrz, okolica między odbytem a workiem mosznowym, jest to zewnętrzny rzut prostaty, okolica ta jest seksualnie wrażliwa na dotyk oraz umiarkowany ucisk palcami na skórę.
Nie jest to miejsce często wykorzystywane w stymulacji erotycznej, a jest to prostsze od penetracji odbytu...
Penetracja odbytu ciałami obcymi, często sztywnymi, twardymi, jest zachowaniem ryzykownym.
A takie "urządzenia" są reklamowane w Sieci, lepiej być odpornym te sugestywne reklamy.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.org.pl