Jak wyleczyć problem z często nawracającymi infekcjami intymnymi?

Witam Mam problem z często nawracającymi infekcjami intymnymi. Ginekolog przepisał mi Itrax, po którym wszystko było dobrze, jednak infekcje znów wróciły. Czy mogę bez problemu przyjąć Itrax? I nie pamietam dawkowania, ale w ulotce jest napisane, albo dwie tabletki przez jeden dzień lub jedna tabletka przez 3 dni, który wariant wybrać?tabletki maja termin 10/17- czyli nie ma z ich przyjęciem? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć , konieczne jest leczenie także partnera seksualnego