Jak wyleczyć te problemy z oskrzelami?

Witam.Od miesiąca borykam się z problem -oskrzela.Brałam już antybiotyk a później wyziewy.Przechodzi na chwile i wraca.Chciałam sobie pomóc inhalacją z soli fizjologicznej ale w trakcie inhalacji zaczyna mnie dusić z prawej strony tchawicy i nie udaje mi się dokończyć inhalacji?Czym to może być spowodowane

Przyczyn może być wiele. W początkowej fazie diagnostyki chorób układu oddechowego wskazane jest wykonanie RTG klatki piersiowej. Należy skonsultować się z pulmonologiem, żeby ocenić charakter problemu (infekcyjny, alergiczny, obturacyjny). Wrażenie ucisku może być wywołane także powiększoną tarczycą, bądź guzem w obrębie górnych dróg oddechowych, bądź ich sąsiedztwie. Krótko mówiąc, wymaga Pani konsultacji z pulmonologiem.