Jak wyszły te wyniki badań hormonalnych?

Chciałam dla własnego spokoju wykonać badania hormonalne po nieskutecznych staraniach. Mój ginekolog powiedział, by estradiol, fsh i prolaktyne zbadac 7-9dc a potem estradiol, lh i progesteron 18-22dc.Z tego co widzę, zazwyczaj estradiol lh i fsh badany jest 3dc. Nie wiem, dlaczego akurat takie dni zostały mi wskazane, nie miałam tych badan, tylko prog 20dc-10,1. Cykle mam 27dn a chciałabym iść już z wynikami do innego lekarza, bo wydaje mi się, że istnieje jakiś problem.Czy te dni są ok?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać wg zaleceń lekarza badającego i udac się z wynikami do niego.