Jak zapobiec przedwczesnemu porodowi?

Witam, w dniu 8 grudnia - 23 tydz ciąży niestety doszło u mnie do skrajnie przedwczesnego porodu który był spowodowany niewydolnością szyjki macicy. Chciałabym zapytać po jakim czasie możemy się zacząć starać z mężem o kolejne dziecko? Jak możemy zapobiec kolejnej takiej tragedii?

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze po następnym normalnym cyklu . obserwacja u lekarza ginekologa i kierowanie się zaleceniami