Jaka jest możliwa dawka tych zastrzyków?

Witam! Mam neuropatię nerwów strzałkowych. Rodzinny neurolog wie, że leczenie powinno trwać długo, wie , że wg. procedur amerykańskich, trzy serie po 20 zastrzyków Nivalin i Milgama, ale to nie pomogło. Jaka jest możliwa, nieszkodliwa dawka.

Szanowny Panie, przykro mi ale nie jestem w stanie pomóc. Proszę skonsultować się z neurologiem