Jaka jest przyczyna cierpnięcia nogi?

Moj problem jest taki ze, po przejsciu ok 3 km prawa noga zaczyna mi slabnac i zaczynam ja "ciagnac" nic mnie nie boli jak odpoczne to znowu ok3 km przejde jaka moze byc tego przyczyna?

Jak z krążeniem, sercem iBóle kręgosłupa ??
leżnie od indywidualnej budowy kręgosłupa i trybu pracy, ćwiczeń, coraz częściej obserwujemy zniesienie lordozy szyjnej , wytworzenie patologicznej kyfozy!
Pochylanie głowy nad komputerem, telefonem, brak właściwej gimnastyki...
Do pełnej konsultacji z wynikami badań. Pozdrawiam ciśnieniem krwi, Jaka waga ??