Jakie badania mogę zrobić, by sprawdzić dlaczego nie mogę schudnąć?

Od długiego czasu walczę z wagąwiek 33.ur 2dzieci,tsh ok, kiedyś podwyższona prolaktyna wydzielanie nocne . Jak się uda schudnąć to po ciężkich i długich.I spowrotem wracają kg, dietetyk a nawet branie xenical nic nie pomagają. Chodzę na siłownię, mam problemy zwyrodnieniowe wielostawowe,ból czasem i blokada w krzyżach i pośladkach nie do zniesienia.Lecze się w poradni reumatologicznej.Jakie badania mogę zrobić by sprawdzić czemu nie mogę schudnąć. Do kogo się udać, lekarze myślą że jem i kłamie że ćwiczę --takie mam wrażenie. A ja nie wiem już co mam zrobić.. Teraz ważę już 78 przy 161cm

Dzień dobry,
Czy kiedykolwiek miała Pani badany poziom insuliny na czczo i OGGT z oznaczeniem pomiarów insuliny? Bardzo często zaawansowana insulinooporność może być przyczyną problemów z redukcją masy ciała. Aby jednak znaleźć konkretne przyczyny, niezbędna byłaby wizyta u dietetyka i endokrynologa.
Jeśli chciałaby Pani skorzystać z moich porad, pozostaję do dyspozycji.
Pozdrawiam serdecznie,
Marek Aleksander Przondo
Dietetyk http://dietetyczny.guru/