Jakie jest najlepsze znieczulenie przy zabiegu cieśni nadgarstka u osoby, której ciśnienie jest skaczące?

Witam, jakie jest najlepsze znieczulenie przy zabiegu cieśni nadgarstka u osoby której ciśnienie jest skaczące ? Czy taki zabieg w tym wypadku jest bezpieczny ? Za miesiąc zabieg i chciałabym się dowiedzieć mniej więcej co mnie czeka.

Najlepiej, jeśli będą w tym względzie zapewnione odpowiednie warunki anatomiczne byłoby wykonać taki zabieg w znieczuleniu miejscowym. O tym jednak musi zadecydować chirurg, który będzie Panią operował. Znieczulenie miejscowe jest w pełni bezpieczne.