Jakie konsekwencje po kontakcie pochwy z chilli

Witam, Dzisiaj robiłam przetwory ogórki z chili całość wymieszałam ręka. Ręce umyłam, następnie po godzinie znowu je dokładnie umyłam w mydle a paznokcie wyczyściłam szczoteczka. Obecnie jestem w 34 miesiącu ciazy i po umyciu rak zaaplikowalam tabletkę do pochwy gunofemidazol. Teraz czuje pieczenie pod paznokciami czy w związku z tym chilli mogło rownież dostać sie do pochwy podczas wkładania tabletki ? Starałam sie to zrobić tak aby włożyć jak najmniej palec ale boje sie ze cos sie stanie

Lek. Katarzyna Szymczak

Jeśli nie odczuwa Pani żadnych dolegliwości z pochwy to znaczy, że chilii się tam nie dostało.
Pozdrawiam