Jakie objawy świadczą o CHAD?

Witam! [->mam nerwicę (etapy natręctw, lęków) obecnie hipochondryczną] Wieczorami, rekreacyjnie, z pomocą internetu doszukuję się objawów urojonych dolegliwości. I tak oto ost.przeczytałam o Chorobie afektywnej dwubiegunowej..:miewam "naprzemienne stany". np.przez 3 dni:wzmożony apetyt, długi sen, niechęć do...odbierania telefonów, korzystania z portali społ. czy robienia zakupów spoż. nast.wręcz odwrotnie, staję się nader towarzyska, odważna, włącznie z gotowtowaniem brokułu o 3 w nocy. CHAD?

Witam, proszę nie tracić czasu na diagnozowanie się na własna rękę, to nigdy nie przynosi nic dobrego. Zachęcam do wizyty u lekarza psychiatry, który dopyta o pewne objawy i pomoże ustalić co Pani dolega. Pozdrawiam serdecznie.