Jakie są wczesne objawy ciąży po niezabezpieczonym stosunku?

Witam , mam 18 lat od 3 lat współzyje z chłopakiem czy jak byłam 4 dni po okresie i mój facet zrobił to cos we mnie to jest szansa ze jestemw ciazy , powtórze ze to bylo 4 dni po okresie , i po ilu dniach sa objawy ciazy ??

Lek. Marta Gryszkiewicz

Objawów ciąży może nie być nawet do drugiego trymestru. Szanse na zapłodnienie są jak najbardziej realne.