Jakie tabletki lub globulki mogą poprawić stan nawilżenia pochwy?

Witam , mam problem z suchością pochwy. Stosunek sprawia mi ból. Niestety żele pomagają tylko na 10-15min stosunku. Kupiłam globulki hydrovag , ale niestety mnie uczuliły. Jakie tabletki/ globulki mogą poprawić stan nawilżenia pochwy?

Globulki te zawierają kwas hialuronowy, który może Panią uczulać. Na rynku istnieje wiele globulek dopochwowych służących nawilżeniu pochwy, aczkolwiek głównie zawierają właśnie kwas hialuronowy.
Może Pani spróbować innych lubrykantów dostępnych w aptece, proszę zapytać farmaceutę.