Jest szansa na ciążę w moim przypadku?

Witam. Miesiaczke mialam 22 wrzesnia i trwala 5 dni. Wedlug mojego kalendarzyka( prowadzonego regularnie od roku) owulacja powinna byc 2 pazdziernika. Z mezem kochslam sie 29 wrzesnia czyli 3 dni przed owulacja. Jest szansa na ciaze?

Lek. Paweł Szadkowski

Szansa oczywiście jest, ale ciężko coś dokładniej określić. Musi Pani wykonać test ciążowy, najwcześniej w terminie spodziewanej miesiączki.