Karmienie piersią a laparoskopowe usunięcie pęcherzyka żółciowego

Witam Mam mieć zabieg laparoskopowy usunięcia woreczka żółciowego a karmię piersią ośmiomiesięczną córkę, która bez piersi nie obejdzie się dłużej niż 3 godziny. Chirurg powiedział, że po zabiegu w tym samym dniu wieczorem wyjdę do domu a karmić będę mogła 24 h po zabiegu. Mam pytanie czy jest jakieś znieczulenie, po którym skraca się przerwa do karmienia? Z góry dziękuję za odpowieź

Niestety do zabiegu laparoskopowego usunięcia pęcherzyka żółciowrgo ne da się zastosować takiego znieczulenia by mogła Pani karmić wcześniej niż przed upływem 24 godzin.