Kiedy samopoczucie się poprawi po zastosowaniu Parogenu?

Od 16 dni biorę 1/4 tabletki parogenu. Zamiast być lepiej jest coraz gorzej. Ogólnie boję się wyjść z domu , zawroty głowy, ucisk w głowie, mdłości, uczucie że wiotczeją lub pieką mięśnie szybsze bicie serca itd. Mam małe dzieci i chce się w końcu dobrze czuć :( czy to minie ?

Lek. Paweł Szadkowski

Aby ten lek zaczął w pełni działać, należy poczekać parę tygodni, ok. 4-6 tygodni. Jeśli po tym czasie nie będzie Pani czuć poprawy, należy udać się lekarza, może wprowadzi inny lek. Ale najlepiej, jakby dała Pani po prostu jeszcze chwilę czasu lekowi na zadziałanie.