Kłucie w klatce piersiowej a przyspieszona akcja serca

Witam od ok dwoch tygodni czuje dyskomfort,po lewej stronie blizej ramienia w tej chwili czuje lekki ucisk,kiedy sie schyle czuje klucie,mniej wiecej blizej srodka klatki piersiowej,czasami kiedy zakuje czuje jak moje serce przyspisza jak by mialo zaraz wyskoczyc.Wszystko zaczelo sie od pieczenia od boku piersi do ramienia.Prosze o wskazowki,moze to pluca,pracuje fizycznie nocami przy chemii czyszczacejktora nie jest do uzytku domowego.Moje cisnienie zawsze jest niskie olne od58do62 gorne98d109

Aleksander Ropielewski

Objawy są niepokojące, jednak mało charakterystyczne, aby jedynie na podstawie opisu stwierdzić co jest przyczyną Pani dolegliwości. Sugeruję szybki kontakt z lekarzem.