Kolka i parcie na pęcherz
witam dokucza mi kolka w prawym boku,mam parcie na pęcherz. Miałam robione usg rok temu, badanie moczu,nie ma żadnego kamienia w pęcherzu moczowym,ani w nerkach. jest bolesna ta kolka łapie mnie co miesiąc,albo co dwa,albo dopiero po 3 miesiącach się odzywa ból. biorę leki rozkurczowe. Jak się pozbyć tej kolki?

KOBIETA ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania
Witam serdecznie. W zaistniałej sytuacji warto wykonać nowe, ''świeże'' badania. Warto wykluczyć wszelkie możliwości, w tym kolkę nerkową. Proszę pamiętać iż ból zlokalizowany po prawej stronie nie koniecznie musi oznaczać problemy z układem moczowym. Proszę udać się do lekarza.